על מסד עוז ניהול ופיקוח

החברה נוסדה בשנת 1996 כחברת הנדסה המנהלת פרוייקטים.

בחלוף כ- 20 שנה ולאחר השלמתם של כ- 400 פרוייקטים עבור החברות המובילות במשק הישראלי, ממצבת עצמה החברה כחברת הנדסה מובילה בעלת מאפייני פעילות ייחודיים המושתתים בעיקר על איכות ההון האנושי, סולם ערכים מוקפד, מקצועיות ושירות בלתי מתפשר.

מנהליה ועובדיה של החברה מחויבים לפעול בקפידה ע"פ הקוד האתי שלה.

חזון החברה

להוות ארגון מוביל בעל יכולות איכותיות וייחודיות של ניהול, תכנון, תאום ופיקוח על פרויקטים הנדסיים עם יכולת התרחבות לתחומים רלוונטיים ועדכנים בשווקים קיימים ומתפתחים.

ארבעת ערכי ליבה

  • המקצוענות – מקצוענות ושאיפה למצוינות בלתי מתפשרת.
  • הנחישות – קביעת יעדים ונקיטת פעולה נחרצת ואקטיבית להשגתם.
  • השירות – מתן שירות מיטבי ליזמים.
  • המשאב האנושי – פעילות באמצעות כוח אדם באיכות הגבוהה ביותר.

הון אנושי

הנכס החשוב והמהותי ביותר של החברה הוא הונה האנושי. החברה מפתחת לאורך שנים מדיניות של בחירת אנשים מעולים בעלי יכולות אישיות ומקצועיות גבוהות, יוזמה, מעוף, חריצות, נחרצות ובעיקר איכות אנושית המתבטאת ביושר, הגינות, רעות ונאמנות. מנהלי החברה ועובדיה מייחסים לערכים אלה חשיבות מכרעת בדרך להצלחה כוללת של המיזמים אותם מובילות חברות הקבוצה.

ההרכב המקצועי והאנושי המובחר, שנבחר בקפידה, שהתפתחות ולמידה מתמדת הם חלק ממאפייניו, מאפשר ניהול מקצועי מעולה בתנאי סביבה ייחודיים ומשתנים ומקנה יתרון בניהול פרטני ובפתרון בעיות הנדסיות מורכבות, הצפות ומתעוררות במהלך העבודה.

מתודולוגיה

פעילות החברה מושתתת על מתודולוגיה נבנית ומתפתחת. בכל נדבך קיימת שיטה ודרך שהינן תולדה של ניסיון רב שנים. ההבנה שפעילות הנדסית וניהולית מצריכה סדר מופתי, ארגון מיטבי, שיטה ברורה ונהלים יסודיים ומבוססים, מובילה לפיתוח תמידי של מתודולוגיה פנים ארגונית המאפשרת גם יישום של מתודולוגיה חוץ ארגונית.

החברה פיתחה לעצמה דרך ברורה של חקר ביצועים והפקת לקחים לשם שיפור תמידי בכלל המערכים.

שירות

החברה חרטה על דגלה תודעת שרות כערך עליון. היא אינה מסתפקת בתודעה עצמה כי אם גם ביישומה היומיומי, הלכה למעשה. התובנה העיקרית נובעת מהתפיסה שהזכות הגדולה לתכנן ולנהל פרוייקטים עבור חברות ויזמים נובעת מהחובה לעשות זאת בדרך מעולה. מנהלי הקבוצה ועובדיה מקפידים על מדיניות ברורה של הקשבה לצרכי הלקוח בכל הנדבכים, מתן מענה ופתרונות בזמן קצר וזמינות מקסימלית.

בעלי החברה ומנהליה הבכירים מעורבים באופן ישיר בניהולם של הפרוייקטים, מכוונים ומבקרים מקרוב את תהליכי העבודה ואת דרכי הפעולה השונות.

מנהלי הפרוייקטים של החברה מתמחים בהובלתו של הפרוייקט בדרך של מקצוענות, ידע רלוונטי מקיף, נחישות ונחרצות ללא פשרות, המאפשרים התגברות על מכשולים רבים בדרך להשלמתו כנדרש.